Kubki ceramiczne z nadrukiem to sposób na prezentację marki

Firmowe gadżety charakteryzują się tym, że mogą zostać szybko zapomniane albo okażą się praktyczne na co dzień dla użytkownika, a stąd już tylko krok do zwiększania świadomości marki. Jeśli pomyślimy nad gadżetem codziennego użytku, który jest super praktyczny, to nie sposób nie wspomnieć o kubkach. Ciężko byłoby się pozbyć kubka, bo zawsze się przydaje. Oryginalne i estetycznie wykonane przekazy reklamowe na kubkach to świetna promocja marki. Dlatego warto zapoznać się z ofertą ceramicznych kubków z nadrukiem i śmiało promować swoją firmę, tym prostym, ale zapadającym w pamięć, gadżetem. Gadżety firmowe nie muszą być wymyślne, liczy się tutaj bardziej ich praktyczne zastosowanie i jakość wykonania.

Filiżanki reklamowe z nadrukiem to czysta elegancja z ukrytym przekazem

Ładna filiżanka na kawę czy herbatę,  z dopasowanym spodkiem to elegancka oprawa do śniadania. Przyjemniej pije się te popularne napoje w dedykowanych filiżankach. Wybór jest duży, bo można umilić sobie poranek w filiżankach: porcelanowych, ceramicznych matowych i szklanych, do wyboru, do koloru.

Filiżanki reklamowe z nadrukiem to nieco bardziej elegancka opcja niż kubek z nadrukiem, ale równie praktyczna. Jeśli szukamy gadżetu firmowego, który zrobi wrażenie na klientach, to z pewnością warto postawić na filiżanki z nadrukiem.

Zestawy kawowe i herbaciane z nadrukiem to skuteczna promocja dla firmy

Takie zestawy z pewnością umilą niejedno spotkanie firmowe i są oryginalnym gadżetem, który zapada w pamięć. A to dzięki temu, że przecież na większości spotkań biznesowych z Klientami, serwuje się właśnie kawę lub herbatę. Idealne do hoteli, kawiarni czy restauracji. Cały zestaw składa się z filiżanek z talerzykami, mlecznika, cukiernicy, dzbanek i talerzyków deserowych. Czyli wszystko, co jest nam potrzebne do eleganckiego serwowania kawy i herbaty. Taki zestaw kawowy z oferty  podkreśli wagę spotkania i pokaże Klientom, że nam na nich zależy i mamy spójny wizerunek.

Kubki z nadrukiem pełnokolorowym czyli Art Print, który zapada w pamięć

Art print – https://kubki-firmowe.abante.pl/?kubki-art-print,22 to specjalna forma nadruku na kubkach, która daje nam druk pełnokolorowy. Efektem jest kubek firmowy z nadrukiem nawet na całej zewnętrznej powierzchni. Tutaj liczy się jakość, która sprawia, że nadruk jest wręcz jak fotografia, a kolory wyraziste. Taki rodzaj nadruku jak

Art Print to niskie koszty dla zamawiającego i efektowne dotarcie do Klienta. Sam produkt nadaje się do mycia w zmywarkach, nie tracąc przy tym na jakości. Jest to technika dobra dla niskich nakładów, więc daje to elastyczność dla zamawiającego i możliwość sprawdzenia tej formy nadruku przy mniejszym zamówieniu. Obecnie żyjemy w czasach, gdzie zdjęcie to bardzo skuteczny środek przekazu w mediach społecznościowych i z pewnością taka metoda sprawdzi się również w kontaktach z Klientami. Ładne zdjęcie działa na każdego, zatem mamy tutaj korzyść biznesową w postaci sprawdzonej metody dotarcia do Klienta czy utrwalenia swojego przekazu firmowego.

W dzisiejszych, konkurencyjnych czasach, liczy się podejście do Klienta i wzmacnianie pozytywnego wizerunku firmy. Wykonanie dobrych jakościowo i zapadających w pamięć gadżetów firmowych, to już nie kaprys przedsiębiorcy, ale wręcz konieczność i dbałość o swoje interesy. Wszystkie wymienione modele z nadrukami można znaleźć w ofercie firmy VEUS Druk & ABANTE kubki – kubki.abante.pl. Firma specjalizuje się w nadrukach na ceramice reklamowej i znakowaniem gadżetów reklamowych. Oferta jest doskonałym wsparciem dla firm, urzędów, instytucji i stowarzyszeń.