Zdrowe i pyszne pasty Pi-nuts to doskonały pomysł na urozmaicenie codziennego jadłospisu. Dzięki bogactwu wartości odżywczych i witamin pozytywnie wpływają na nasze zdrowie, a ich wyjątkowy aromat podkręca smak potraw. Dostarczając nasze produkty, stawiamy na jakość, starając się, by każdy ze słoiczków wypełniony był pastą najwyższej jakości. Wyjątkowe pasty orzechowe z powodzeniem mogą być dodawane do owsianek, koktajli, ciast, czy ciasteczek, a także… wyjadane wprost ze słoika łyżeczką. Dostępne na https://sklep.pi-nuts.eu/ kremy orzechowe to smakowity dodatek, który urozmaici i podkręci smak wielu potraw. 

Pasty orzechowe bez dodatków- zdrowe i pyszne

Nasze pasty orzechowe to wysokojakościowe produkty bez dodatków, oraz bez cukru. Stawiamy na naturalny smak 100% orzechów, które zmielone zmieniają się w pyszny, aksamitny krem, który będzie doskonałym dodatkiem do wielu potraw. Dobierając składniki, stawiamy na te najwyższej jakości, które charakteryzują się wyjątkowo pysznym smakiem oraz bogatymi właściwościami odżywczymi. 

Oferowane przez nas pasty orzechowe idealnie sprawdzają się jako dodatek w codziennej diecie, będąc doskonałym źródłem białka oraz błonnika pokarmowego. Orzechy, bogate w witaminy z grupy B oraz witaminy A i E, powinny znaleźć się w każdej diecie. 

Pasty orzechowe- smaki

Na naszej stronie internetowej znajdziesz szeroki wybór naturalnych, pysznych past orzechowych, dzięki czemu na pewno dobierzesz produkt zgodny z Twoimi preferencjami. Oferujemy 100% pastę z pistacji, 100% masło orzechowe, 100% pastę kokosową, 100% pastę z orzechów laskowych, 100% pastę tahini, 100% pastę migdałową, oraz 100% pastę z orzechów nerkowca. Każdy produkt urzeka smakiem i wyjątkowym aromatem, sprawiając, że potrawy z ich dodatkiem zyskują nowy, niepowtarzalny charakter.

Zastosowanie past orzechowych

Pasty orzechowe to dodatek, który z powodzeniem może być stosowany zarówno do dań słodkich, jak i słonych. Przede wszystkim idealnie sprawdzają się jako dodatek do śniadania, zapewniając energię na cały dzień. Dodaj pastę migdałową, kokosową lub orzechową do porannej owsianki z owocami i ciesz się wyjątkowym, przepysznym smakiem tego dania w zupełnie nowej odsłonie. Kremy orzechowe to również świetny składnik do smoothie, dodają smaku oraz sprawiają, że konsystencja koktajlu jest bardziej aksamitna. Odrobina pasty kokosowej dodana do bananowo mlecznego smoothie sprawi, że napój będzie smakował wyjątkowo pysznie. 

Pasty urozmaicą również smak domowych ciast, ciasteczek czy pancake’ów. W sezonie zimowym świetnie łączą się z lodami.

100% masło orzechowe może być używane jako smarowidło na chleb, czy wafle ryżowe. Z kolei jeśli masz ochotę na danie na słono, spróbuj przyrządzić kurczaka w sosie orzechowym, czy domowy hummus z wykorzystaniem pasty tahina.