Organizując jakiekolwiek przyjęcie warto zadbać o najmniejsze szczegóły. Bardzo duże znaczenie mają oczywiście wszelkie elementy dekoracyjne. Niezwykle interesującą propozycją są toppery na tort oraz pikery. Warto zapoznać się z najważniejszymi informacjami na temat tych unikatowych ozdób. 

Modne dekoracje wypieków 

Przed długie lata różne wypieki, a przede wszystkim torty dekorowało się świeczkami lub sztucznymi ogniami. Zwykle wyjątek pełniły torty ślubne, które bywały udekorowane znacznie bardziej okazale np. lalkami przedstawiającymi parę młoda lub kwiatami. Obecnie tego typu rozwiązania wychodzą z mody, a na ich miejscu coraz częściej pojawiają się bardziej atrakcyjne wizualnie i delikatne toppery oraz ich mniejsze odpowiedniki czyli pikery. 

Czym są toppery?

Toppery z oferty https://postwood.pl/41-toppery to laserowo wycinane litery, cyfry, symbole lub całe wyrazy. Prezentują się naprawdę pięknie. Można je ponownie wykorzystać. 

Zależnie od producenta, tego typu dekoracje mogą być wykonane m.in. z: pleksi, sklejki lub pleksi. 

W sklepie postwood.pl można znaleźć wiele interesujących topperów, podzielonych na następujące kategorie:

  1. na wesele, 
  2. na roczek, 
  3. na urodziny, 
  4. na Komunię Świętą, 
  5. na Bierzmowanie, 
  6. na Chrzest św.,
  7. na Wielkanoc, 
  8. na różne rocznice, 
  9. małe toppery czyli pikery. 

Dzięki temu każdy z pewnością będzie mógł dobrać idealne dekoracje do swoich potrzeb i okazji. 

Co jeszcze warto wiedzieć o topperach?

Jak wspomniano wcześniej zarówno toppery jak i pikery mogą przyjmować bardzo różną formę. Mogą być one bogatsze lub skromniejsze. Mogą ozdabiać zarówno duże torty jak i małe babeczki. 

Toppery mogą mieć formę nie tylko napisów, ale także figurek, co jest nawiązaniem do wieloletniej tradycji weselnej. Takie figurki mogą mieć charakter bardziej elegancki lub zabawny. Wszystko zależy od głównego założenia. 

Mimo, że toppery i pikery to dość małe elementy mają one bardzo duży wpływ dla ogólnego efektu dekoracyjnego. Wpływają na cały wystrój i przykuwają uwagę wszystkich gości. Warto zaznaczyć, że dekoracje tego typu mogą mieć także bardziej spersonalizowany charakter. 

Przygotowując przyjęcie weselne, urodzinowe, chrzest itd. warto zdecydować się na wykorzystanie topperów oraz pikerów. Jest to niezwykle nowoczesny i zachwycający element dekoracyjny, który szturmem wdarł się do światowej mody. Warto zapoznać się z niezwykle bogatą i interesującą ofertą i wybrać najlepszy produkt dopasowany do swoich potrzeb, okoliczności i preferencji.