Odpowiednio dobrane obuwie to klucz całej stylizacji. Nic więc dziwnego, że każda kobieta przykłada ogromną uwagę do swojego obuwia. W ostatnim czasie niekwestionowanym hitem renomowanych domów mody na całym świecie stało się obuwie na grubej, podwyższonej podeszwie. Wiele kobiet oszalało na ich punkcie. Szczególnie interesującą wersją są trampki na grubej podeszwie z oferty https://iness.shoes/kategoria-produktu/trampki/. W czym tkwi sekret ich popularności? Przyjrzyjmy się tematowi z bliska. Zaczynamy! 

Wyjątkowy design

Trampki na grubszej podeszwie to rodzaj obuwia, który prócz tego, że szalenie funkcjonalny, to jeszcze bardzo stylowy i designerski. Możemy ubrać trampki do klasycznych, czarnych, przylegających spodni, modnej kurtki ramoneski, kraciastego, jesiennego płaszcza oraz wielu innych części naszej garderoby. W połączeniu z fikuśną torebką oraz apaszką bądź szalikiem stworzą doskonałą stylizację.

Trampki na grubszej podeszwie występują w wyjątkowo różnorodnej palecie barw. Od klasycznej czerni, która doskonale wpisze się praktycznie w każdą stylizację, aż po modele o odważnych, żywych, ekscentrycznych kolorach, obok których nie można przejść obojętnie. Wszystko zależy przede wszystkim od indywidualnych potrzeb i preferencji użytkownika. Jeśli nie możemy się zdecydować na konkretny model, może warto zabrać ze sobą do domu dwie pary?

Wygoda i funkcjonalność trampek na grubszej podeszwie 

Grubsza podeszwa sprawia, że nasza sylwetka prezentuje się podobnie jak w przypadku butów na obcasie – noga wydaje się dłuższa a postawa bardziej wyprostowana i smukła. W przeciwieństwie do butów na obcasie, trampki na grubej podeszwie są szalenie wygodnie. Gruba podeszwa amortyzuje wszelkie wstrząsy, buty dobrze trzymają się na nodze, nie są śliskie, co ma ogromne znaczenie zwłaszcza podczas jesiennej aury. Bez najmniejszego problemu będziemy w stanie pobiec w nich na uciekający autobus, a przy okazji mieć pewność, że nosimy jeden z najmodniejszych rodzajów obuwia. 

Dobre, bo Polskie.

Trampki na grubej podeszwie produkowane w Polsce, to produkty wyjątkowe o ponadprzeciętnej jakości. Tworzone z ogromną pasją oraz zaangażowaniem, sprostają wymaganiom najwybitniejszych projektantów modowych. W produkcji obuwia liczy się każdy szczegół i najmniejszy detal – trampki na grubej podeszwie wychodzące spod skrzydeł polskiego producenta, są dopieszczone w każdym, najmniejszym calu. 

Trampki na grubej podeszwie to absolutny must have, który powinien znaleźć się w szafie każdej prawdziwej kobiety, która uwielbia mode i dobry styl.